O nas

Właścicielem platformy internetowej Skup-zlota24.pl jest firma Maresa Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul.Piłsudskiego 92.Obecnie oprócz skupu metali szlachetnych i działalności kantorowej prowadzimy również lombard oraz zajmujemy się wyceną i skupem złota dewizowego (inwestycyjnego).

Platforma internetowa Skup-zlota24.pl powstała z myślą o klientach mających dostęp do internetu i ceniących wygodę oraz przejrzystość zawieranych transakcji.Z pomocą naszej platformy internetowej można sprzedać złoto lub srebro w każdej postaci ( zniszczona lub zbędna biżuteria , monety , sztabki ) nie ruszając się z domu i jednocześnie osiągając cenę zdecydowanie wyższą niż w innych skupach metali szlachetnych.

Dla klientów , którzy chcą osobiście uczestniczyć w transakcji sprzedaży swojej biżuterii przygotowaliśmy w naszym stacjonarnym skupie dwie kabiny kasowe w których można w sposób dyskretny dokonać sprzedaży.Skup stacjonarny mieści się we Wrocławiu w siedzibie naszej firmy - podgląd na stronie internetowej www.europa-wroc.pl

Aktualne ceny kursów zapewnia nam: Stooq.pl

Czy zgadzasz się na zgłoszenie sprzedaży po aktualnych cenach?

Uwaga - cena uzależniona od ilości przesyłanego materiału szlachetnego.
Wybierz odpowiedni przedział wagowy.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com