Warunki zamówienia

 1. Skupujemy wszelkie wyroby ze srebra (kolczyki,pierścionki, obrączki, łańcuszki, bransoletki, kolie itp.), srebrne monety i sztabki, srebrne zegarki bez mechanizmów, jubilerskie odpady produkcyjne oraz wszelkie przedmioty wykonane ze srebra o dowolnej próbie.
 2. Wszystkie ozdobniki i kamienie znajdujące się w biżuterii oraz sama biżuteria ulegają zniszczeniu w trakcie określania próby srebra oraz usuwania ozdobników przed ważeniem.
 3. Minimalna waga sprzedawanych przedmiotów wynosi dla srebra 1000g ( w przeliczeniu na próbę 999) - wysyłamy kuriera bezpłatnie.
 4. W przypadku, gdy posiadasz mniej srebra możesz przesłać towar na swój koszt za pośrednictwem kuriera lub poczty. Możesz też przyjść do skupu znajdującego się we Wrocławiu ul. Piłsudskiego 92 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00 w sobotę 9.00 - 16.00.
 5. Kurier POCZTEXU przyjedzie do Ciebie i odbierze przesyłkę.
 6. Sprawdzenie, wycena przesłanych przedmiotów i przelew gotówki na rachunek klienta odbywa się w dniu otrzymania przesyłki.
 7. W ciągu 14 dni od przesłania gotówki masz prawo zrezygnować z transakcji bez podawania przyczyn. Po zaksięgowaniu zwróconej gotówki na naszym rachunku bankowym odeślemy kurierem POCZTEX na wskazany adres srebro w ilości i próbie identycznej jak srebro, które do nas wcześniej przesłałeś. Przeczytaj szczegółowy Regulamin serwisu www.skup-srebra24.pl

WARUNKI SPRZEDAŻY

 1. Klient wyrażą zgodę na zawarcie umowy pożyczki pod zastaw przesłanego do serwisu srebra (pożyczka lombardowa).
 2. Klient wyraża zgodę na traktowanie przedmiotów przesłanych do serwisu internetowego jako złom metali szlachetnych i wyraża zgodę na zniszczenie przesłanych przedmiotów w trakcie sprawdzania i określania ich wartości).
 3. Pożyczka zostanie zawarta na okres 7 dni licząc od daty nadesłania przesyłki do serwisu internetowego.
 4. W okresie trwania umowy pożyczki klient ma prawo zwrócić pożyczkę i odzyskać zastawione srebro pod warunkiem uiszczenia opłaty za udzieloną pożyczkę w wysokości 5% wartości pożyczki (koszt pożyczki, opłata za przechowanie zastawu, opłata manipulacyjna) oraz kosztów przesyłki zwrotnej wraz z jej ubezpieczeniem.
 5. Klient został poinformowany, że wszystkie wyroby ze srebra przesyłane do serwisu internetowego zostaną zniszczone w trakcie ich sprawdzania, a wszelkie kamienie i inne ozdobniki zostaną usunięte i zniszczone.
 6. Klient został poinformowany o tym, że w razie zwrotu pożyczki serwis internetowy zwróci klientowi złom srebra w ilości odpowiadającej wartości złota przesłanego do serwisu.
 7. Zastaw zostanie zwrócony klientowi w terminie 3 dni od chwili zaksięgowania zwróconej pożyczki na rachunku Maresa Sp. z o.o.
 8. Jeżeli klient w wymienionym wyżej terminie 7 dni nie zwróci kwoty pożyczki UMOWA AUTOMATYCZNIE WYGASA i przesłane srebro przechodzi na wlasność serwisu internetowego a klient zachowuje kwotę pożyczki bez żadnych konsekwencji.

Aktualne ceny kursów zapewnia nam: Stooq.pl

Czy zgadzasz się na zgłoszenie sprzedaży po aktualnych cenach?

Uwaga - cena uzależniona od ilości przesyłanego materiału szlachetnego.
Wybierz odpowiedni przedział wagowy.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com