Jak to działa ?

Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani na sprzedaż złota lub srebra za pośrednictwem platformy internetowej Złoto Europy to wystarczy , wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy znajdujący się na każdej stronie naszej platformy - jest to pierwszy krok , który do niczego nie zobowiązuje.
Kiedy formularz do nas dotrze skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu uzgodnienia odbioru przesyłki przez kuriera firmy POCZTEX.Klient może zaproponować dostarczenie przesyłki za pośrednictwem innej firmy kurierskiej pod warunkiem ,że istnieje możliwość sprawdzenia zawartości przesyłki przed jej odbiorem. Jednocześnie w trakcie rozmowy telefonicznej odpowiemy na wszystkie Twoje pytania jakie mogą pojawić się w czasie podejmowania decyzji o sprzedaży lzłota on-line oraz poinformujemy Ciebie w jaki sposób przygotować sprzedawane złoto do wysłania.
Kiedy kurier dostarczy przesyłkę do naszej firmy zajmiemy się wyceną Twojego złota , ustalamy próbę , ważymy Twoje złota na precyzyjnych wagach jubilerskich i wyceniamy zgodnie z cennikiem zamieszczonym na naszej stronie internetowej (obowiązuje cennik z chwili wysłania formularza).W celu uniknięcia ewentualnych nieporozumień zastrzegamy sobie prawo do zrobienia dokumentacji fotograficznej Twojej przesyłki w trakcie jej otwierania.
Po dokonaniu wyceny poinformujemy Ciebie telefonicznie o wysokości kwoty jaką uzyskasz sprzedając swoje złoto , jeżeli zaakceptujesz wysokość przysługującej Tobie kwoty to w tym samym dniu przelejemy pieniądze na Twój rachunek bankowy lub prześlemy pocztą na adres wskazany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym.Jeżeli nie zaakceptujesz należnej kwoty wyliczonej w cenach z chwili wysłania formularza zgłoszeniowego (ceny zagwarantowane) to odeślemy Twoje złoto na Twój adres z formularza.
W SKRÓCIE:
KROK 1
Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy - oddzwonimy i ustalimy z Tobą termin przyjazdu kuriera FIRMY POCZTEX.

KROK 2
Kurier odbiera od Ciebie przesyłkę i dostarcza ją do naszej firmy.

KROK 3
Robimy wycenę Twojego złota i jeżeli ją zaakceptujesz to przelewamy pieniądze na twój rachunek bankowy.

KROK 4
Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

BARDZO WAŻNA INFORMACJA: Za Twoje złoto zapłacimy cenę zgodną z cennikiem , który obowiązywał w dniu kiedy wysłałeś do nas formularz zgłoszeniowy.
Koniecznie zapoznaj się z Warunkami zamówienia, Polityką prywatności oraz przeczytaj szczegółowy Regulamin Serwisu

Aktualne ceny kursów zapewnia nam: Stooq.pl

Czy zgadzasz się na zgłoszenie sprzedaży po aktualnych cenach?

Uwaga - cena uzależniona od ilości przesyłanego materiału szlachetnego.
Wybierz odpowiedni przedział wagowy.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com